ODTÜ Bileşenleri ODTÜ Gündemini Konuşmaya Çağırıyor


ODTUForum

 

Değerli ODTÜ’lüler,

ODTÜ, 2016 yılında 60.Yılını kutlayacak. 60 yıl gibi bir sürede ODTÜ büyük bir emek ve özveriyle çağdaş ve bilimsel bir eğitimi sunmanın yanında öğrenci ve çalışanlarıyla demokratik, barışçıl ve uluslararası düzeyde tescilli bir eğitim ortamı yaratmış ve bu özelliği ile Türkiye ve Dünya’da önemli bir yere sahip olmuştur.

ODTÜ 60 yıllık bu değerli birikiminin yanında sahip olduğu kampus arazisinde de dünyaya örnek olan ödüllü bir doğa yaratmış ve bu doğayı korumayı yönetimi, öğrencisi, çalışanı ve mezunuyla bir görev bilmiştir. Ancak son dönemde ODTÜ’nün tüm kazanımları, değerleri ve arazisi çeşitli kesimler tarafından yöneltilen haksız itham ve müdahalelere maruz kalmaktadır. Bu tür saldırılara karşı ODTÜ bileşenleri elbette sessiz kalmayacaktır. Bu nedenle 26 Şubat 2016 günü Necdet Bulut Amfisi’nde saat 17.45’de ODTÜ bileşenleri olarak ODTÜ’nün değerlerini konuşmak, gündemini tartışmak, sorunlarına çözüm üretmek ve gelecekteki yol haritamızı belirlemek için buluşuyoruz.

ODTÜ Mezunları Derneği, Orta Doğu Öğretim Elemanları Derneği, Eğitim-Sen 5 Nolu Şube ODTÜ İş Yeri Temsilciliği, Hazırlık Öğrencileri Temsilciliği (ÖTK), ODTÜ Öğrencileri

Tarih:26 Şubat 2016 Cuma
Saat: 17.45
Yer: Necdet Bulut Amfisi (Fizik U-3)